info@fotopasti-acorn.cz
+420 725 535 050


Jak si vybrat fotopast?
Více...
Nakup více kusů a získej slevu až 5%! Více... Naše výrobky mají
české menu! Více...
Poskytujeme
záruční i pozáruční servis! Více...

Recenze fotopasti Ltl. Acorn 3310A

Recenze fotopasti Ltl. Acorn 3310A

Vážení přátelé,

Přinášíme vám slíbenou recenzi na velice zajímavou novinku od společnosti Acorn, model 3310A.

Již od prvního okamžiku vás musí zaujmout kompaktní velikostí a pěkně maskovaný design. Tato fotopast je nástupcem velice slavné fotopasti Ltl. Acorn 5210 a částečně také využívá prvky z modelu 6210. To že je nástupcem zrovna těchto modelů není žádná náhoda. Jelokž se jednalo zřejmě o nejpopulárnější fotopasti své doby.

 Jak jsme již avizovali z Acorn 5210 přebrala Acorn 3310A napájení  8-mi bateriemi, v nouzovém provozu stačí 4. Baterie jsou umístěny ve spodní části fotopasti. V té je také slot na SD kartu a konektor TV OUT.

Jediné malé negativum bych viděl, že fotopast nemá slot pro připojení do počítače přes USB, ale u neodesílacích fotopastí to vůbec není na škodu. Většinou si stejně domů bereme pouze SD kartu a fotopast necháváme na místě. Také se mi velice líbí umístění displeje na zadní části těla fotopasti.

Toto vše víceméně vychází z původních osvědčených modelů

Pojďme , ale k tomu nejpodstatnějšímu co se změnilo  ( podotýkám k lepšímu a to dost výrazně). A tím je podstatně silnější vylepšený noční neviditelný  přísvit, kdy dokáže v nočních hodinách vyfotit až do vzdálenosti 12m a to je velice pěkné.

Dalším ohromným plusem je její velikost. Fotopast se podařilo zmenšit . což je velmi dobré pro její nenápadnost. Barvy maskování také skvělé.  Jednoznačně tato novinka má výborný poměr cena/výkon.

Teď se pojďme podívat na to, co nás nejvíce zajímá a to na pořízené fotografie:

1)      Fotografie pořízená ve dne

 Jsem přesvědčen, že již na první pohled je vidět, že i za tak rozumnou cenu, lze pořídit fotopast, která má již na první pohled krásně čitelné fotogragie.

2)      Fotografie pořízená v noci

 Ani u snímku v nočních hodinách nemůžeme modelu Ltl. Acorn 3310A vytknout. Vše podstatné je vidět. Tento snímek vznikl ve vzdálenosti od fotopasti cca 4m s nastavenou vysokou citlivostí PIR čidel, proto je osoba na obrázku lehce přesvícená.  To je další důkaz toho, že tato fotopast má výborný noční dosvit.

 

Závěrem

Testovaná fotopast nás velice zaujala pro výše zmíněné parametry.  Výrobce nám tímto modelem dokázal, že i 5Megamixelové fotografie dokáží být vysoce kvalitní, kde je krásně viditelný vyfocený objekt a to hlavně za velice rozumné peníze. Opravdu výborná cena/výkon z tohoto modelu jistě brzo udělá jednu z nejprodávanějších fotopastí.

Více informací o fotopasti naleznete zde.

AJ Trade s.r.o.
info@fotopasti-acorn.cz
+420 800 140 144

Recenze fotopasti Ltl. Acorn 3310A Recenze fotopasti Ltl. Acorn 3310A
Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb. S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout. Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení